Stäng film

Försäljning

Har du frågor kring försäljning och vad vi kan erbjuda, kontakta gärna våra regionala eller produktansvariga säljkontakter, se listan som följer. Alternativt kontakta:

Berndt Johansson, Affärs- & Produktutveckling
+46 (0)10 483 11 83, berndt.johansson@jernbro.com

Thomas Grönlund, Sälj & Marknad
+46 (0)10 483 11 97, thomas.gronlund@jernbro.com 

Press & media

För press- och mediafrågor kontakta gärna:

Thomas Grönlund, Marknadschef
+46 (0)10 483 00 00, thomas.gronlund@jernbro.com

Bengt Håkansson, VD
+46 (0)10 483 00 00, bengt.hakansson@jernbro.com

Viktiga händelser kring vårt nya varumärke

Läs mer här

Huvudkontor

Jernbro Industrial Services AB
Post och besöksadress: Mölndalsvägen 42, 412 63 Göteborg
010-483 00 00
Skicka e-post till oss

 

Våra säljkontakter

Mitt

Urban Sjöström, Enhetschef Mitt
urban.sjostrom@jernbro.com
+46 (0)10 483 04 92

Öst / Produktion

Driftcenter (Finspång)
fin_driftcenter@jernbro.com

Johan Jardstål, Avdelningschef Engineering & El
mailto:johan.jardstal@jernbro.com
+46 (0)10 483 05 45

Thomas Lejon, Avdelningschef Mek
mailto:thomas.lejon@jernbro.com
+46 (0)10 483 05 20

Peter Lindberg, Avdelningschef Industriområdet Finspång
mailto:peter.lindberg@jernbro.com
+46 (0)10 483 02 29

Richard Melchert, Avdelningschef Driftmedia
mailto:richard.melchert@jernbro.com
+46 (0)10 483 07 35

Lennart Forsberg, Säljansvarig Produktion
lennart.forsberg@jernbro.com
+46 (0)10 483 00 42

Camilla Holmberg, Enhetschef Produktion
camilla.holmberg@jernbro.com
+46 (0)10 483 09 30

Väst / Automation

Driftcenter (Skövde)
skv_driftcenter@jernbro.com
+46 (0)10 483 11 00

Niklas Jälmevik, Enhetschef Väst
niklas.jalmevik@jernbro.com
+46 (0)10 483 02 81

Mats Ahrling, Säljansvarig Komponentservice
mats.ahrling@jernbro.com
+46 (0)10 483 01 95

Patrik Sahlberg, Säljchef Automation
patrik.sahlberg@jernbro.com
+46 (0)10 483 01 55

Lars Ankersson, Enhetschef Automation
lars.ankersson@jernbro.com
+46 (0)10 483 11 95

Småland

Driftcenter (Huskvarna)
hsq_driftcenter@jernbro.com
+46 (0)10 483 13 00

Anders Gustafsson, Säljansvarig Småland
anders.f.gustafsson@jernbro.com
+46 (0)10 483 11 88

Magnus Stagmo, Enhetschef Småland
magnus.stagmo@jernbro.com
+46 (0)10 483 01

Syd

Berne Agbeck, Säljansvarig Syd
berne.agbeck@jernbro.com
+46 (0)10 483 06 06

Hans Gunnar Wiberg, Enhetschef Syd
hans-gunnar.wiberg@jernbro.com
+46 (0)10 483 03 20

Sök person på Jernbro

Ta kontakt direkt med en viss person på Jernbro. Sök på namnet nedanför.

VI FINNS NÄRA DIG PÅ 21 ORTER I SVERIGE

Vi är Jernbro

Jernbro är en av Sveriges ledande aktörer inom industriservice. Varje dag, året om, hjälper vi svensk industri att snurra både säkrare och mer effektivt.

Läs mer om oss

21

Orter

700

Anställda

900

Omsättning (MSEK)